Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost mých klientů.

Zuzana a Pavel Winklerovi

S investičním poradenstvím jsme se setkali poprvé v roce 2012, kdy jsme dostali kontakt na paní Eibnerovou z Partners Financial Services. Do té doby jsme finance nijak neřešili - ušetřené peníze jsme nechávali ležet na běžném účtu a nijak jsme s nimi nepracovali. Až po první konzultaci s paní Eibnerovou jsme prohlédli a začali jsme, pod jejím vedením, peníze řešit. Máme nyní přehled o našich příjmech a výdajích a nemusíme se ptát: Kde ty peníze jsou? Za co jsme je utratili? Ušetřené finance se nám teď zhodnocují a máme větší klid při pohledu do budoucna. Paní Eibnerová nám obhospodařuje naše portfolio již deset let a s jejím přístupem jsme moc spokojení. Stali se z nás za tu dobu přátelé.

Janeček Vladislav

Paní Dagmar je profesionál a svou práci zvládá na jedničku. Na začátku naší spolupráce někdy kolem roku 2010 nebyla má očekávání vysoká, ale její doporučení tenkrát se ukázala jako správná a postupem času mě přesvědčila o své erudici a přehledu v problematice plánování nejen rodinneho rozpočtu. Získala si mou důvěru a její služby mohu jen doporučit.

Mynaříkovi Markéta a Radek

S paní Eibnerovou spolupracujeme již přes 10 let. Vždy, když bylo potřeba řešit napjatý rodinný rozpočet, byla k dispozici, ochotně a správně poradila a nastavila finanční produkty. Díky ní máme ve finančním světě lepší produkty, než by jsme si mohli sami zařídit. Věříme, že naše spolupráce bude do budoucna pokračovat stejně jako doposud.

Vodičková Markéta

Dagmar mě přesvědčila svou dlouhodobou péčí a o tom, že není poradce jako poradce a finanční poradenství není jen o sepisování smluv. Dnes už vím, kam směřují mé finance a že se mi o ně někdo upřímně stará abych si v životě splnila to co potřebuji.